Erkek Güneş Gözlüğü

Bahar ve yaz aylarında güneş gözlükleri pek çok kişi tarafından kullanılır. Yalnız güneş gözlükleri belli bazı nitelikleri taşımaması sonucu göz sağlığı için zararlı olabilir. Bu nedenle güneş gözlüğü alırken dikkat edilmesi gereken bazı hassas noktalar vardır. Sadece modelinden dolayı güneş gözlüğü almak pek doğru değildir. Gözlük alırken üzerinde durulması gereken pek çok önemli husus vardır. İlk olarak gözlüğün çerçeve ve sapları yüzünüze uyum sağlamalıdır. Uygun bir gözlük, burnunuza ve kulaklarınıza baskı yapmadan ve sürtünme oluşturmadan yüzünüze kolaylıkla konumlanması gerekmektedir. Göz sağlığınız açısından kirpiklerinizin cama değmeyeceği, kaşlarınızı kaplayan ve güneş ışınlarının tepeden gözlerinize ulaşamayacağı bir gözlük tercih etmelisiniz.

En İyi Erkek Güneş Gözlükleri

Güneş gözlükleri özel fitreleri sayesinde göz sağlığımızı korur. Ek olarak bahar ve yaz aylarında güneşten koruduğu gibi kozmetik açıdan kombinemizi tamamlar. Kadın ya da erkek fark etmeksizin güneş gözlüğü herkesi cool gösterebilir.

En iyi Güneş Gözlüğü Markaları

Güneş gözlüğü alınırken dikkat edilmesi gereken nokta güzel durması değil, göz sağlığı ve orijinal olmasıdır. Piyasada her türlü orijinal markanın birçok sahtesi bulunuyor. Bu nedenle alacağınız güneş gözlüğünün kesinlikle sertifikasını sorgulamalısınız.

Aşağıda en iyi güneş gözlüğü markalarından size bahsettik. Bu sayede seçeceğiniz gözlüğü bu markalardan seçerek göz sağlığınızı güvende tutabilirsiniz.

Ray-Ban

Ray-Ban Türkiye’de en çok tercih edilen ve adından çok fazla söz ettiren bir markadır. Bu markanın adı kullanılarak bazı mizahlarda yapılmaktadır 🙂 Ray-Ban 1936 yılından bu yana dünyanın birçok farklı ülkesinde satış yapmaktadır. Diğer markalara kıyasla daha sağlam olduğu bilinmektedir. En önemli özelliği ise her yüze uyumlu olmasıdır.

Mustang

Adını efsanevi atlardan alır. Bu gözlük erkek güneş gözlüğü modelleri açısından ön planda bulunan bir gözlüktür. En belirgin özelliği ise keskin köşeli gözlükleri ve kaliteli camlarıdır.

Prada

Prada sadece güneş gözlüğü markası değil modanın birçok alanında boy göstermektedir. İtalyan arka olan Pradanın en önemli özellikleri, karizmatik olması ve modasının uzun süreler devam etmesidir.

Chanel

Chanel de prada gibi birçok moda ve tekstil alanında adını duyurmuş bir markadır. En önemli ve belirgin özelliği ise altın, elmas ve pırlanta vb. gibi değerli taşlarla süslenmesidir.

Fendi

Fransa’da bir modaevi olarak iş hayatına girişen Fendi, günümüzde en çok satılan markalar arasında yer alıyor. En belirgin özelliği ise sade ve şık bir yapıya sahip olmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sohbeti Başlat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?